Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wimbledon na roślinach – Novak Djokovic sięga po wygraną! – Vegan Workout

Newsy

Published on 12 września, 2018 | by admininistrator

0

Wimbledon na roślinach – Novak Djokovic sięga po wygraną!

Novak Djokovic sięga po swoje kolejne zwycięstwo wygrywając w finałach Wimbledonu z Kevinem Andersem! Część komentatorów mówi o „oszałamiającym odrodzeniu kariery” Novaka.

Serbski tenisista ma na swoim koncie już trzy zwycięstwa i jest klasyfikowany w pierwszej 20stce najlepszych zawodników świata. NBC Sport okrzyknęła Novaka „Muhammedem Ali tenisa”! Kilka dni temu Novak wygrał również zawody US Open!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Another dream come true ? @usopen

Post udostępniony przez Novak Djokovic (@djokernole)

Djokovic od lat opiera swoją dietę o produkty roślinne. Jak sam mówi – zrezygnował z mięsa ze względów etycznych i zdrowotnych. Poza korzystaniem z dobrodziejstw diety roślinnej, Novak jest też czynnie zaangażowany w promocję bezmięsnego trybu życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy #VeganDay everybody. Enjoying my holiday time with family, resting well and eating well 🙂

Post udostępniony przez Novak Djokovic (@djokernole)

Prowadzi z żoną wegańską restaurację w Monte Carlo i jest autorem książki „Serve To Win”, w której swój sukces przypisuje w dużej mierze diecie bezmięsnej.

Gratulujemy wygranej!

Źródło: https://www.plantbasednews.org/post/plant-based-athlete-novak-djokovic-victorious-in-wimbledon-finals


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑