Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Wiek to tylko liczba! 63-letnia trójboistka na roślinach – Vegan Workout

Newsy

Published on 4 lipca, 2019 | by admininistrator

0

Wiek to tylko liczba! 63-letnia trójboistka na roślinach

Glenda Presutti, 63-letnia weganka, udowadnia, że nawet w późniejszym wieku wciąż może bić rekordy i ustanawiać nowe granice!

Glenda wzięła udział w Australian Masters Nationals i choć jeszcze niedawno musiała zmagać się z kilkoma kontuzjami, udało jej się zakończyć zawody z sukcesem.

Glenda wyznaczyła sobie konkretne cele i wszystkie zrealizowała. Chciała pobić wszystkie rekordy w swojej kategorii wagowej – udało się! Chciała zdobyć tytuł Champion Lifter – udało się! Chciała mieć 9 niespalonych podejść – i to także się udało!

Rekord w przysiadzie wynosił 115 kg, Glenda pobiła go podnosząc 116 kg. Dążąc do pobicia rekordu w wyciskaniu na ławce (56 kg) podniosła 57 kg. Poprawiła również martwy ciąg z 148,5 kg do 149 kg. To razem dało jej łącznie wynik 322 kg.

Glenda dostała złoty medal w swojej kategorii wagowej i tytuł australijskiego mistrza Master Lifter 2019 w przedziale wiekowym 60-64.

I to wszystko osiągnęła mimo niedawnej kontuzji oraz bez pomocy trenera – tym razem sama musiała rozpisać sobie program treningowy.

Glenda jest weganką od 2016 roku i jak widać nigdy nie jest za późno ani na zmiany dietetyczne ani na podejmowanie nowych wyzwań treningowych!

Źródło: https://www.greatveganathletes.com/news_articles/2278/?fbclid=IwAR3_m50TRaglEjnO6CN2phELpZhONTC3S0G5FpnXmzop4wlU4mGGMORercg


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑