Newsy

Published on 13 sierpnia, 2012 | by admininistrator

0

Wege srebro

Olimpiada w Londynie dobiegła końca. Na naszym profilu Facebookowym mogliście znaleźć link do krótkiego newsa na temat Lizzie Armistead, wegetarianki i srebrnej medalistki wyścigu rowerowego kobiet. Jak się okazuje w Londynie srebrny medal udało się zdobyć również innemu wegetarianinowi.

040209043357Sushil-Kumar-1

Sushil Kumar – indyjski zapaśnik, wieloletni wegetarianin i działacz PETA zdobył drugie miejsce w kategorii do 66 kg. 4 lata wcześniej w Pekinie udało mu się zdobyć brąz. W swoim sportowym dorobku doczekał się również tytułu mistrza świata. To nie koniec. Kumar może pochwalić się również trzykrotnym mistrzostwem w Igrzyskach Wspólnoty Narodów. 100% sportu, 0% mięsa.

Jeżeli znacie jeszcze innych wegetarian i wegan, którym udało się w Londynie stanąć na podium koniecznie dajcie znać!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑