Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganka zdobywa złoto na zawodach trójboju i bije rekord kraju – Vegan Workout

Newsy

Published on 9 listopada, 2016 | by admininistrator

0

Weganka zdobywa złoto na zawodach trójboju i bije rekord kraju

Nowy rekord kraju w martwym ciągu i złoty medal na zawodach w trójboju dla Huldy Waage – weganki i zawodniczki sportów siłowych!

weightlifterb
Jak sam mówi w wywiadzie dla Islandia Monitor:

Można być silnym bez jedzenia mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Wierzę, że moja dieta pomaga mi w tym aby po trudnych treningach szybciej zregenerować siłę.

Nowy wynik Waage to 205 kg. Według niej sukces zawdzięcza nie tylko diecie ale też treningom. Poświęca przerzucaniu ciężarów pięć dni w tygodniu. Dodatkowo pływa i pracuje nad swoją mobilnością.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródła:
http://www.onegreenplanet.org/news/icelandic-powerlifter-set-a-new-national-record/
http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/weganka-mistrzynia-w-podnoszeniu-ciezarow


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑