Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganka wygrywa pierwszą edycję Female Strength Wars! – Vegan Workout

Newsy

Published on 25 kwietnia, 2018 | by admininistrator

2

Weganka wygrywa pierwszą edycję Female Strength Wars!

Strength Wars to projekt, w którym organizatorzy stawiają na przeciw siebie dwóch sportowców i każą im mierzyć się z konkretnym zestawem ćwiczeń. Wygrywa osoba, która pierwsza wykona zadanie lub zmieści się w określonym czasie. Tym samym przechodzi dalej z szansą na walkę w finale. W ciągu ostatniego roku SW zanotowało ogromny wzrost popularności dobijając do ponad miliona subskrypcji.

Wczoraj wystartowała pierwsza, damska edycja Strength Wars! Zawodniczki musiały zmierzyć się między innymi z martwym ciągiem, podciąganiem i wyrzucaniem sztangi nad głowę.

Do walki stanęła Cornelia Ritzke – weganka i trenerka, która współtworzyła podwaliny Strength Wars, jeszcze w ramach działalności starego kanału BodybuildingRev. Zmagania możecie zobaczyć poniżej!

Dlaczego weganizm?

Kiedyś jadłam tony mięsa i je uwielbiałam. Ale to było zanim zainteresowałam się tym, jak działa przemysł mięsny. Zajęło mi kilka tygodni od mojego ostatniego tuńczyka do pełnego weganizmu (…) Nie mogę powiedzieć, że po przejściu na weganizm mam lepsze osiągnięcia, ponieważ nie mam jak tego udowodnić. Ale jest faktem, że największy progres zrobiłam na diecie roślinnej i zupełnie mi w niczym nie przeszkodziła. Dieta wegańska wydobyła ze mnie to, co najlepsze.

Gratulujemy wygranej i czekamy na kolejne filmy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Weganka wygrywa pierwszą edycję Female Strength Wars!

  1. Anna pisze:

    Zasadnicze pytanie jest takie, czy była na weganizmie od samego początku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑