Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganka wygrywa maraton antarktyczny! – Vegan Workout

Newsy

Published on 21 listopada, 2013 | by admininistrator

0

Weganka wygrywa maraton antarktyczny!

Fiona Oaks, biegaczka, która od lat udowadnia, że na diecie roślinnej można osiągać wspaniałe rezultaty sportowe wygrała swój kolejny wyścig. I to nie byle gdzie! Fiona wygrała (w klasyfikacji kobiecej) maraton rozgrywany na Antarktydzie w temperaturze poniżej kilkudziesięciu stopni Celsjusza.

To nie koniec! Fiona przebiegła trasę w 4 godziny i 20 minut i pobiła tym samym rekord należący do tej pory do Yvonne Brown. Niedawno Fiona odniosła również zwycięstwo w biegu North Pole, o którym pisaliśmy tutaj.

Gratulujemy zwycięstwa i życzmy powodzenia w kolejnych imprezach!

Najnowsze wiadomości na ten Fiony możecie znaleźć na jej Facebooku tutaj.

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/content/fiona-oakes-antarctic-marathon-world-record


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑