Newsy

Published on 11 czerwca, 2016 | by admininistrator

0

Weganizm na podium: Matthew Jones zdobywa brąz w trójboju siłowym

24 letni Matthew Jones jeszcze do niedawna jadł mięso, przekonany, że dzięki temu dostarcza sobie najlepszego paliwa do treningu. Nieco ponad rok temu, przygotowują się do swoich pierwszych zawodów w trójboju siłowym, przeszedł na dietę roślinną.

sdsd

Nie mogę z całą pewnością powiedzieć, że to zmiana diety zwiększyła moją siłę. (…) Na pewno mi jednak w tym nie przeszkodziła.

Matthew zdecydował się na weganizm ze względów etycznych. Jak sam mówi:

Kiedy zaczynałem przygodę z trójbojem oglądałem dużo filmów na temat zdrowia, w których omówione były korzyści diety roślinnej. Wtedy dowiedziałem się również o etycznych aspektach weganizmu i zrozumiałem jak okrutnie traktowane są dziś zwierzęta.

Matthew zajął trzecie miejsce w swojej kategorii na mistrzostwach świata w trójboju siłowym federacji WDFPF. Podstawą jego diety pozostaje fasola, ryż i orzechy. Matthew potrafi podnieść w martwym ciągu trzykrotność wagi swojego ciała.

Źródło: http://www.walesonline.co.uk/news/local-news/vegan-plant-based-diet-helped-11450819


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑