Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganin zdobywa kolejny ośmiotysięcznik! – Vegan Workout

Newsy

Published on 20 czerwca, 2018 | by admininistrator

0

Weganin zdobywa kolejny ośmiotysięcznik!

Kuntal Joisher, jest pierwszą osobą na diecie roślinnej, która nie tylko wspięła się na czwartą co do wielkości górę świata – Mt. Lhotse, ale też podczas wyprawy w całości używała sprzętu bez dodatków odzwierzęcych (np. skóra).

Mt. Lhotse to ponad 8 tys. metrów wspinaczki! W tak ekstremalnych warunkach pogodowych Kuntal używał głównie sprzętu firmy Save the Duck, która nie korzysta podczas produkcji swoich ubrań z materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Dla Joishera wspinaczka na Mt. Lhotse to nie tylko świetna przygoda, ale też forma promocji diety roślinnej i praw zwierząt. To już trzeci ośmiotysięcznik w karierze wspinacza!

Coraz więcej zwolenników górskich wypraw kieruje się w stronę weganizmu. Kilka miesięcy temu na Filipinach miały miejsce dwu dniowe zawody we wspinaczce, której wszystkie uczestniczki były na diecie roślinnej.

Rok temu, 88 letni, emerytowany lekarz na diecie roślinnej, wspiął się o własnych siłach na Kilimandżaro.

Dieta roślinna jest dla wszystkich, jeżeli chcesz sprawdzić jak zacząć ściągnij nasz poradnik dla początkujących!

 


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑