Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganin wygrywa Ninja Warrior z najszybszym czasem w historii! – Vegan Workout

Newsy

Published on 18 kwietnia, 2018 | by admininistrator

0

Weganin wygrywa Ninja Warrior z najszybszym czasem w historii!

Wegański sportowiec z Derby – Tim Schieff, niedawno ukończył półfinały “Ninja Warrior UK”. Ustanowił przy tym najszybszy czas w historii programu, pokonując trasę z przeszkodami w niecałą minutę!

Shieff swoim wyjątkowym wystąpieniem, dzięki któremu zdobył pierwsze miejsce i które zakwalifikowało go do finału Ninja Warrior UK, „zachwycił miliony widzów”, jak napisało Derby Telegraph.

Swój sukces trzydziestoletni sportowiec przypisał między innymi diecie roślinnej. Jak sam mówi:

Dieta wegańska jest bardzo ważna dla mnie i mojego treningu. Pozwoliła mi zajść tak daleko w programie.

Program telewizyjny Ninja Warrior UK to test podczas, którego uczestniczy zmagają się z kilkunastoma przeszkodami. Zawodnicy muszą wykazać się niezwykłą równowagą, siłą i wytrzymałością, wspinać się po murach, huśtać na linach i unikać ruchomych przeszkód na drodze. Shieff ukończył trasę “w ciągu niesamowitych 55 sekund, szybciej niż jego najbliżsi rywale, którym trasa zajęła ponad minutę lub wcale jej nie ukończyli” donosi Derby Telegraph.

Shieff wygrał pierwszą edycję Ninja Warrior UK w 2015 roku i teraz jego trening był bardziej zrelaksowany. Wyjaśnia, że:

Ludzie myślą, że przygotowanie do takich zawodów jak Ninja Warrior to ciągłe chodzenie na siłownię, ale równie ważne jest nauczenie się relaksowania. Spędziłem mnóstwo czasu wisząc na drążkach budując w ten sposób siłę i mentalne przygotowanie do zawodów. W ten sposób, gdy już jesteś na zawodach i stajesz przed kamerami, światłami i tłumem, możesz przyjąć to spokojniej i skoncentrować się na wyzwaniu. Niektórzy przychodzą nabuzowani adrenaliną i to też jest ok, ale ja muszę być w stanie się wyluzować i tym razem także to dobrze zadziałało. Czuję się teraz jeszcze sprawniejszy, więc zobaczymy, czy tym razem znów uda mi się wygrać. Czuję, że mogę.

Źródło: https://www.livekindly.co/vegan-free-runner-makes-history-with-fastest-time-ever-on-ninja-warrior-uk/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑