Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Weganin wygrywa Bromont Ultra i bije rekord trasy! – Vegan Workout

Newsy

Published on 17 października, 2018 | by admininistrator

0

Weganin wygrywa Bromont Ultra i bije rekord trasy!

Alister Gardner, biegacz na roślinach, nie tylko wygrał ostatnie zawody Bromont Ultra na dystansie 80 km, ale też ustanowił nowy rekord trasy!

Rok temu, Gardner wygrał w Bromont bieg ultra przebiegając 160 km. Tym razem zdecydował się na start na dwa razy krótszym odcinku.

Już po pierwszej godzinie Alister uzyskał świetny czas, który dawał nadzieję na nowy rekord. Około 35 kilometra zaczął wysuwać się na prowadzenie.

Zawodnik przeszedł na dietę roślinną prawie 9 lat temu, po przeczytaniu artykułu w The Guardian na temat hodowli przemysłowej.

Jak sam mówi:

Przeczytałem serię artykułów na temat współczesnego rolnictwa. Byłem przerażony, kiedy zdałem sobie sprawę, że wspieram ten systemu kupując produkty mięsne. Potem przeczytałem ostatni tekst, na temat rzeźni. Nigdy wcześniej o tym nie myślałem.

Dzisiaj Alister wie już, że nie ma musi żałować swojej decyzji!

Jestem przykładem na to, że weganie mogą dominować nawet w bardzo trudnych dyscyplinach sportowych.

Gardner nie był tego dnia jedynym weganinem. Na dystansie 55 km nowy rekord ustanowił Elliot Cardin – kolejny biegacz na diecie roślinnej.

 

Sprawdź nasz KONKURS! Do wygrania nowe książki Scotta Jurka „Północ”.

 

Źródło: https://www.plantbasednews.org/post/vegan-runner-wins-ultra-race-smashes-course-record


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑