Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Vegan Workout Magazyn #1 – Vegan Workout

Książki

Published on 12 stycznia, 2014 | by admininistrator

11

Vegan Workout Magazyn #1

okPodsumowując ostatni rok działalności portalu Vegan Workout zebraliśmy dla Was najpopularniejsze i najchętniej czytane wpisy ze strony udostępniając je online w postaci e-magazynu.

Od tej pory wszystkie najciekawsze informacje będziecie mieli zawsze pod ręką w jednym miejscu, bez potrzeby przeszukiwania całego serwisu.

Znajdziecie u nas sylwetki sportowców od lat korzystających z diety roślinnej. Napisaliśmy o najczęstszych mitach dotyczących weganizmu i sportu, zamieściliśmy szereg artykułów, które pomogą niezdecydowanym spróbować weganizmu.

Ostatnie strony po święciliśmy kwestiom stricte treningowym. Wersja pdf. do ściągnięcia tutaj.

Mamy nadzieję, że format magazynu online pozwoli łatwiej i wygodniej dzielić się wiedzą na temat weganizmu i sportu z innymi osobami linkując bezpośrednio do pliku.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

11 Responses to Vegan Workout Magazyn #1

 1. Kamila pisze:

  Super! wydrukuję sobie kilka artykułów 🙂

 2. Maciek pisze:

  Joł! Kiedy drugi numer? Może szykujecie już wersję papierową?

  pzdr!

 3. Kot pisze:

  Ok, juz widze 😀

 4. Kot pisze:

  Da sie to ściągnąć na dysk? Zwróciliście mi moja utraconą motywację 🙂

 5. doseecheck pisze:

  Świetny numer – dużo dobrej treści. Chcemy więcej!

 6. Marta PB pisze:

  bomba, zacznijcie to wydawać;)

 7. cytrynek pisze:

  Naprawdę ciekawe pismo. Czegoś takiego brakowało. Gratuluję pomysłu i dziękuję za włożony trud 🙂

 8. mała kiki pisze:

  super, dzięki 🙂

 9. nuxy pisze:

  super super świetnie, bardzo dobry pomysł! Ostatnio będąc na siłowni przeglądałam walające się tam fitnessowo-kulturystyczne pisemka i myślałam że fajnie by było gdyby powstało pismo vegan workout. Może, kiedyś.. 🙂 a teraz lecę czytać, pzdr!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑