Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Vegan Fight Fest 09.11 Warszawa – Vegan Workout

Newsy

Published on 15 października, 2013 | by admininistrator

1

Vegan Fight Fest 09.11 Warszawa

Wykłady, rozmowy z gośćmi z zagranicy, stoiska, treningi – to wszystko czeka nas w Warszawie 9 listopada! Vegan Workout we współpracy z Never Unarmed przygotowuje pierwszą edycję Vegan Fight Fest – całodniowego seminarium sztuk walki poprowadzonego przez wieloletnich wegan i instruktorów w jednym. Do tego wykład o budowaniu masy mięśniowej na diecie wegańskiej i rozmowa z naszymi gośćmi. Jak zapisać się na imprezę przeczytacie u dołu strony.

plakat

Wydarzenie podzielone będzie na trzy dwugodzinne seminaria poświęcone odmiennym stylom walki. Naszymi gośćmi będą przedstawiciele Never Unarmed i Urban Escrima. Startujemy o godzinie 10.00 w świeżo wyremontowanej sali w Jupiter Centrum (ul. Towarowa 22). Do dyspozycji będą maty, worki treningowe, lustra i dodatkowy sprzęt.

Naszymi gośćmi będą:

Tomasz Danielewicz / Hapkido
Ćwiczy sztuki walki od 12 lat. Od 16 przestrzega diety wegańskiej. Jest instruktorem w School of Korean Martial Arts w Londynie. Prowadzi zajęcia z Hapkido i Silat. Na bazie obu tych sztuk walki współtworzy Rapid Self Defence – prosty i efektywny system samoobrony. Trenował u boku mistrzów Hapkido w Wielkiej Brytanii, Francji i Japonii. Brał udział w pokazach w Polsce, Chorwacji, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Posiada 2 dan w Hapkido i 1 dan w Taekwondo. Wywiad z Tomkiem dostępny tutaj.

Czym jest Hapkido?

Hapkido (dosłownie: droga siły i harmonii – przyp. red.) przede wszystkim nie ma na celu ataku. Większość technik polega na samoobronie, np. na założeniu dźwigni. Ważna jest również relacja z trenerem, a raczej Mistrzem, przy czym koreański odpowiednik tego słowa – Sabumnim- oznacza również ojca, opiekuna, co wiąże się z wyjątkowym szacunkiem dla nauczycieli jaki mogłem zaobserwować między innymi podczas moich treningów odbywających się w Japonii pod okiem Master Toshiki Kinami.

Charlie Warren / Escrima

Jest weganinem od 17 lat, w 2005 roku zdobył w Danii złoty medal podczas Escrima Concepts International Competition. Dwa lata później udało mu się wywalczyć drugie miejsce.

Jak sam mówi:

Wierzę, że weganizm dał mi wiele dobrego i pomógł mi osiągnąć niezbędny poziom energii i koncentracji niezbędny do treningów.

Prowadzona przez Warrena Urban Escrima to jeden z głównych dostarczycieli systemu samoobrony Escrima Concepts w Wielkiej Brytanii.

Instruktorzy Urban Escrima (oboje weganie) trenują w Escrima Concepts ponad 15 lat i uczą przez ostatnie 8. Brali udział w licznych zawodach Escrimy, wygrali złoto w Mistrzostwach Świata i srebro w Europejskich Mistrzostwach. Dodatkowo od lat zajmują się także innymi sztukami walki, takimi jak Muay Thai, MMA, boks, grappling czy Wing Chun.

Jesteście ciekawi jak wygląda Escrima? Zobaczcie poniżej nagranie z seminarium w Londynie.

Nasze seminaria przeznaczone są dla wszystkich, zarówno osób początkujących, które nie miały dotąd styczności ze sportami i sztukami walki jak i osób, które trenują już od kilku lat. Głównym tematem warsztatów będzie samoobrona.

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt pojedynczego seminarium to 25 zł.

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym: veganworkout@gmail.com

Na zakończenie seminarium planowana jest rozmowa z naszymi gośćmi oraz wykład „Budowanie masy mięśniowej na diecie wegańskiej„, który poprowadzi Damian Parol. Ostatnia część imprezy jest darmowa i otwarta dla wszystkich (nie wymaga zapisów). Na wykładzie będzie mogli też zaopatrzyć się w suplementy i odżywki wegańskie dla sportowców plus książki na temat diety roślinnej w sporcie. Swoje stoiska będą miały:

SweetPiggy
Wegarnia
Slow Flow 

Zapraszamy!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

One Response to Vegan Fight Fest 09.11 Warszawa

  1. nuxy pisze:

    jeee! miłej zabawy, szkoda że do stolicy mam daleko, ale liczę na obszerną relację bo zapowiada się rewelacyjna impreza! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑