Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Szkolenie „Dieta roślinna w sportach siłowych” w Zielonej Górze! – Vegan Workout

Newsy

Published on 16 września, 2018 | by admininistrator

0

Szkolenie „Dieta roślinna w sportach siłowych” w Zielonej Górze!

Zapraszamy na kolejną edycję naszego szkolenia „Dieta roślinna w sportach siłowych”. Tym razem do Zielonej Góry! Podobne wydarzenia organizowaliśmy również w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście.

Całość wydarzenia podzielona będzie na trzy bloki tematyczne.

  • Pierwszy – poświęcony współczesnej wiedzy naukowej na temat diety roślinnej, mitom i zagrożeniom związanym z weganizmem.
  • Kolejna część dotyczy suplementacji, zarówno pod kątem diety roślinnej (wątpliwości dotyczące witaminy B12, D, jodu, kwasów omega3 itp) jak i treningu siłowego (między innymi BCAA, kreatyna, roślinne odżywki białkowe).
  • Ostatnia część poświęcona jest metodom obliczania swojego zapotrzebowania na makroskładniki i kalorie. Przedstawione zostaną zasady układania diety roślinnej, przykładowe jadłospisy nakierowane na wzrost masy mięśniowej i informacje praktyczne dla osób zainteresowanych treningiem siłowym.

Zapraszamy w imieniu Vegan Workout i damianparol.com!

Bilety do kupienia na: kettlebell.zgora.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

W cenie spotkania materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Prowadzenie szkolenia:
Damian Parol – doktor dietetyki, trener.

Data:
06 października (sobota) 12.00 – 18.00

Miejsce:
Iron Church, ul. Zacisze 16

Bilety:
kettlebell.zgora.pl

Cena:
197 zł

Liczba miejsc ograniczona!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑