Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Strongman na roślinach – przygotowania do nowego rekordu! – Vegan Workout

Newsy

Published on 14 września, 2015 | by admininistrator

2

Strongman na roślinach – przygotowania do nowego rekordu!

Dwa lata temu Patrick Baboumian pobił rekord świata w Yoke Walk, przenosząc 550 kilogramowe obciążenie na odległość 10 metrów.

Patrick już wcześniej odnosił zwycięstwa w dyscyplinach siłowych, wygrywając między innymi krajowe zawody Strongaman w Niemczech i bijąc rekordy Guinessa. Wszystko to na diecie roślinnej!

Teraz Patrick zamierza pobić swój ostatni wynik i przenieść na plecach ponad pół tony, a dokładniej 600 kg! Przygotowania wciąż trwają. Wszystko będzie można obejrzeć na żywo już 20 września w Niemczech!

Bicie rekordu jest planowane jako częścią kręconego właśnie filmu dokumentalnego o sportowcach na diecie roślinnej. Nad całością projektu czuwa, nagrodzony Oscarem, reżyser filmu „The Cove” – Louie Psihoyos.

Patrick przygotowuje również kolejną książkę o diecie wegańskiej w sporcie. Przez ostatnie kilka lat ciężko pracuje włączając się w działalność organizacji pro zwierzęcych z całego świata. Stara się dawać jak najlepszy przykład i udowadniać ludziom, że dieta roślinna nie łączy się z żadnymi wyrzeczeniami. Nie musimy rezygnować z aktywności fizycznej i zgadzać się na stereotyp anemicznego weganina.

Trzymajcie kciuki za nowy rekord!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Strongman na roślinach – przygotowania do nowego rekordu!

  1. Anonim pisze:

    Wiadomo już cos na temat tego dokumentu?

  2. Anonim pisze:

    Zajebiście ??????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑