Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Scott Jurek w Polsce – wywiady – Vegan Workout

Newsy

Published on 16 października, 2012 | by admininistrator

0

Scott Jurek w Polsce – wywiady

Scott Jurek już od kilku dni podróżuje po Polsce. Dwa dni temu zawitał do Warszawy. Poniżej zebraliśmy dla Was dwa wywiady jakich w trakcie swojego pobytu w Polsce zdążył już udzielić. Materiał zaprezentowany na video ukaże się w całości w kolejnym magazynie Vege.

Poza tym na portalu natemat.pl znajdziecie również rozmowę ze Scottem przeprowadzoną przez Mateusza Backiego. Wrzucamy fragmenty wywiadu. Całość znajdziecie tutaj.

Cieszysz się, że jesteś w Polsce? Polska edycja „Jedz i Biegaj” jest pierwszym tłumaczeniem z angielskiego. Zazdrości nam cały świat! Przywiązujesz znaczenie do swoich polskich korzeni?

Myślę, że polskie korzenie są po części przyczyną moich sukcesów w ultramaratonach. Moi dziadkowie zaszczepili we mnie chęć do ciężkiej pracy i radzenia sobie z przeciwnościami losu. Po prostu jestem przyzwyczajony do walki. Rodzice też byli dumni z tego, że ich przodkowie pochodzą z Polski. Właśnie dlatego bardzo się cieszę, że to w Polsce mogę świętować pierwsze obcojęzyczne wydanie mojej książki. Dziś bardzo dużo osób przyszło na mój poranny trening. Czuje, że bieganie jest niezmiernie ważne dla ludzi w Polsce. Dbają o swoje organizmy, o to co jedzą. Jest coraz więcej wegetarian.

Bieganie w Polsce staje się rzeczywiście coraz bardziej popularne. Jak wytłumaczyłbyś komuś kto „umiera” z wysiłku po 10 kilometrach truchtu, Twoją radość i ekstazę jaką czujesz biegnąc 100 milowy wyścig?

Z czasem uczysz się doceniać walkę jaką musisz stoczyć podczas tak długiego biegu. Jestem pewien, że każdy może to osiągnąć. Początki nigdy nie są łatwe. Tak jak mówisz, najpierw musisz się nauczyć walczyć o każde pierwsze 5 ,10 kilometrów. Ale z czasem po prostu to osiągasz, to jest kwestia czasu. Dla początkujących biegaczy problemem jest ból nóg, dla mnie problemem jest walka z upałem na 70 kilometrze, kiedy wymiotuję i naprawdę jest ciężko. To jest po prostu wyższy poziom, poziom do którego możesz dojść ćwicząc (więcej tutaj).

Jeszcze dzisiaj postaramy się wrzucić relację z wczorajszej wizyty Scotta w warszawskim klubie Traffic. Śledźcie nas na bieżąco!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑