Newsy

Published on 5 października, 2012 | by admininistrator

2

Scott Jurek na premierze „PlanEat”

Jaka jest optymalna dieta dla ludzi i środowiska? Co jeść z pożytkiem dla naszego zdrowia i zdrowia naszej planety? Zapraszamy na polską premierę filmu „PlanEat” do warszawskiej restauracji Surya (ul. Wałowa 3). Już 14 października o godzinie 20.00. W filmie udział wzięli m.in. światowej sławy profesor T. Colin Campbell, Dr Caldwell Esselstyn oraz profesor Gidon Eshel. Zapraszamy na oficjalną stronę filmu tutaj. Można również zapisywać się do wydarzenia na Facebooku.

Podczas pokazu będziecie mogli zakupić najnowszą autobiografię Scotta Jurka „Jedz i Biegaj„, a także w przedsprzedaży książkę „Widelec zamiast noża„. To jednak nie koniec niespodzianek! Gościem specjalnym pokazu będzie sam Scott Jurek!

Dzień wcześniej Scott zawita na 13. Poznań Maraton. Znajdziecie go na stoisku firmy Brooks. A już 15 października Scott będzie podpisywał swoje książki w warszawskim klubie Traffic na ul. Brackiej 25.

Nie przegapcie!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

2 Responses to Scott Jurek na premierze „PlanEat”

  1. VeganWorkout.org.PL pisze:

    Póki co żadne inne pokazy nie są planowane. Jeśli coś się zmieni damy znać w komentarzu 🙂

  2. Kasia pisze:

    Witam! Czy film bedzie wyswietlany rowniez w innych miastach w Polsce? Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑