Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Rob Bailey przechodzi na weganizm! – Vegan Workout

Newsy

Published on 10 listopada, 2015 | by admininistrator

0

Rob Bailey przechodzi na weganizm!

Rob Bailey i Dana Bailey to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych par w świecie współczesnego fitnessu. Oboje od lat związani są ze sportami siłowymi, trenują, biorą udział w zawodach i promują aktywny tryb życia.

Dwa dni temu, na swoim profilu FB, Rob napisał o diecie roślinnej:

Czasem, ktoś wyśle Ci link do jakiegoś filmiku… a ty masz złe przeczucia. 15 sekund później wymiotujesz i decydujesz się zostać weganinem na resztę swojego życia. Cóż, to właśnie się stało (…)

Wpis Roba spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem. Ludzie gratulowali mu decyzji i wklejali przykłady innych sportowców, którzy od lat rozwijają się na diecie roślinnej.

d

Rob i Dana często pokazują się w towarzystwie swojego psa i wśród niektórych osób od dawna uchodzą za miłośników zwierząt. Film, o którym pisał Rob to jeden z obrazów zarejestrowanych w rzeźni, do której trafiły krowy – wcześniej wykorzystane do „produkcji” mleka. Nie tylko zwierzęta, którymi opiekujemy się w domu, ale także te, na co dzień zabijamy na fermach – wszystkie one zasługują na bezpieczne i szczęśliwe życie. Wszystko wskazuje na to, że Rob doszedł do podobnych wniosków.

Trzymamy kciuki za nową dietę!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑