Newsy

Published on 2 stycznia, 2014 | by admininistrator

1

Para 60 letnich wegan pokonała 366 maratonów w 2013 roku!

Janette Murray-Wakelin i Alan Murray, ponad 60 letni amatorzy biegania postawili sobie w ubiegłym roku wyzwanie, które przerosłoby niejednego młodego zawodnika. Przez kolejne ponad 360 dni 2013 roku, codziennie, bez ani jednego dnia przerwy, pokonywali we dwójkę trasę maratonu czyli ponad 42 km! Biegali niezależnie od pogody, pory dnia i codziennych zajęć ustanawiając tym samym nowy rekord świata! W ciągu całego roku para przebiegła ponad 16 000 km.

Janette i Alan dokonali tego korzystając ze 100% diety roślinnej. Przed biegiem, około 4 nad ranem, jedli banany i grejpfruty, pijąc dodatkowo koktajl owocowy. Podczas biegu posilali się bananami i wcześniej przygotowanymi koktajlami na bazie zielonych warzyw, sałatkami owocowymi i awokado.

Jak sami mówili, pierwsze kilka dni było naprawdę ciężkie, ale im dłużej biegali tym większą odczuwali satysfakcję i tym łatwiej było pokonywać kolejne kilometry. Nie było dnia by zwątpili w powodzenie swojej misji. Podczas swoich codziennych biegów Alan i Janette zbierali datki na cele charytatywne.

Nigdy nie jest za późno na rzeczy wielkie!

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/australia/10545857/Vegans-powered-by-raw-food-complete-year-of-daily-marathons.html


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

One Response to Para 60 letnich wegan pokonała 366 maratonów w 2013 roku!

  1. Miko pisze:

    W życiu można bardzo wiele. Do tego trzeba jednak silnej motywacji. Warto poczytać jak ją w sobie budować: http://www.exitdoor.pl/styl-zycia/zmotywuja-do-biegania/ Polecam wszystkim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑