Newsy

Published on 9 lipca, 2013 | by admininistrator

8

Książka Richa Rolla w Polsce!

Po doskonałej autobiografii Scotta Jurka wydawnictwo Galaktyka sięgnęło po książkę kolejnego sportowca na diecie wegańskiej – Richa Rolla!

Kim jest Rich Roll? Zwykłym facetem po 40-scte z nadwagą, nie stroniącego od alkoholu, papierosów i innych używek. Facetem, który pewnego dnia mówi sobie dość! Wybiera weganizm i sport. Rozpoczyna codziennie treningi, które szybko doprowadzają go do udziału w zawodach Ironman i nie tylko.

Większość osób, na jego miejscu, uznałoby, że jest już za starych na sport. Jest już za późno na zmiany, jeżeli nie zadbaliśmy o nie kiedy byliśmy młodsi.

Rich Roll łamie ten stereotyp! W jaki sposób weganizm wpłynął na przemianę Richa Rolla? Jak wyglądały jego treningi i dieta? Wszystkiego dowiemy z książki „Ukryta Siła”. Już niedługo w sprzedaży!

Masz około 40 lat? Ważysz co najmniej 15 kg za dużo? Wypijasz w tygodniu kilka piw, a w weekend coś mocniejszego, bo przecież alkohol pomaga na wszystko? Zdarza Ci się również zapalić, i to nie tylko papierosy? Pewnie wbiłeś sobie jeszcze do głowy, że na wszystko jest już za późno, bo co może taki… prawie dziadek z brzuchem? Bohater tej książki udowadnia, że dla takiego jak ty, życie może się dopiero zacząć. Rich Roll również na te pytania odpowiedział twierdząco. Był nawet w dużo gorszej sytuacji, bo wylądował w szpitalu na oddziale toksykologi. Ale się podniósł. Wytyczył cel, odrzucił stare nawyki i udowodnił, że z otyłego prawnika uzależnionego od alkoholu, sięgającego po narkotyki, można stać się jednym z najbardziej wysportowanych ludzi świata i ścigać się w Ultramanie – zawodach, w których w ciągu trzech dni pokonuje się morderczy dystans. Pierwszego dnia 10 km pływania i 145 km jazdy rowerem. Drugiego 276 km jazdy rowerem, a trzeciego – 84 km biegu. Każdy z nas ma nieograniczone pokłady ukrytej siły, którą trzeba tylko uwolnić. Rich Roll podpowiada, jak to zrobić. Ukryta siła to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą, że życie przeciekło im przez palce.

Łukasz Grass, redaktor naczelny Akademii Triathlonu

Hołd złożony niezłomności ludzkiego ducha i posiadanej przez każdego z nas mocy do kierowania swym życiem i zdobywania tego, co nieprawdopodobne. Tym wszystkim, którzy czują się przygnębieni i przegrani, Roll ma do zaoferowania rady, jak zmienić sposób życia, zacząć inaczej się odżywiać i zyskać duchowy spokój.

Dave Zabriskie, amerykański kolarz szosowy, pięciokrotny mistrz USA w jeździe na czas.

Roll dokonał rzeczy niesamowitych, ale spośród innych autorów wyróżnia go niezwykła zdolność wyciągania inspirujących nauk z własnych doświadczeń. Ukryta siła jest fascynującą lekturą, pełną praktycznych porad.

Dean Karnazes, autor bestsellera „New York Timesa” „Ultramarathon Man”.

Jak wygląda weganizm w wykonaniu Rolla? Zobaczcie jego propozycje na koktajl po treningowy.

Niedługo recenzja książki na Vegan Workout!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

8 Responses to Książka Richa Rolla w Polsce!

 1. Pat pisze:

  Na stówę kupię!!! 😀

 2. Też czekamy 🙂 Sporo osób już dopytuje w naszym sklepie o ten tytuł 🙂

 3. Aga Jakoniuk Inpamo via Facebook pisze:

  Super !!! Kolejna dobra pozycja do przeczytania

 4. Agusya Zych via Facebook pisze:

  wow niezle

 5. Igor Nowakowski via Facebook pisze:

  Zaraz zamawiam 🙂

 6. Marcin Ska via Facebook pisze:

  Ja już zamówiłem i czekam, czekam i doczekać się nie mogę 🙁

 7. Na pewno ją kupię 🙂

 8. Mega! Zdecydowanie nabędę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑