Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Formuła 1 na roślinach – Lewis Hamilton 5-krotnym Mistrzem Świata – Vegan Workout

Newsy

Published on 31 października, 2018 | by admininistrator

0

Formuła 1 na roślinach – Lewis Hamilton 5-krotnym Mistrzem Świata

Lewis Hamilton – jeden z najbardziej uznanych kierowców Formuły 1 zwyciężając w niedzielnych zawodach w Mexico City zapewnił sobie po raz kolejny tytuł Mistrza Świata!

Co więcej, Lewis jest jednym z trzech kierowców na świecie, którzy wygrali tytuł pięć razy!

Ponad rok temu Hamilton postanowił przejść na dietę roślinną. Zarówno z powodów etycznych jak i ekologicznych. Od tamtej pory zawodnik stara się poruszać temat weganizmu poprzez swoje media społecznościowe.

Na jednym ze swoich profili umieścił między innymi krótki film z rzeźni apelując do fanów aby nie odwracali wzroku od cierpienia zwierząt.

Hamilton już planuje kolejne starty. Według nowych przepisów waga kierowcy nie będzie już wliczana w wagę pojazdu, dlatego zawodnik będzie pracował nad zwiększeniem masy mięśniowej. Jak sam mówi – to dla niego kolejna okazja do promocji diety roślinnej.

Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa!

Źródło: https://www.livekindly.co/vegan-formula-one-driver-lewis-hamilton-wins-5th-world-champion-title/


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑