Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
„Festiwal biegów górskich” – wyniki konkursu – Vegan Workout

Inne

Published on 20 maja, 2015 | by admininistrator

0

„Festiwal biegów górskich” – wyniki konkursu

Zakończyliśmy konkurs na najlepsze hasło reklamujące ideę górskich biegów. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Dwa pakiety startowe trafiają kolejno do Bartłomieja Gościńskiego i Marcina Walczuka. Gratulujemy! Zwycięskie hasła:

  • Życie Do GÓRY biegami
  • Góry,rzeki i doliny biegniesz ultrasie z uśmiechem na trasie

Wszystkich innych zapraszamy do udziału w imprezie – do wyboru kilka tras. Najkrótsza (10 kilometrów) będzie biegiem charytatywnym. Cały zysk zostanie przekazany na zakład opiekuńczy dla dzieci w Piszkowicach – http://zlopiszkowice.ovh.org/portal/.

Jak czytamy na stronie:

Jako organizatorzy i zawodnicy biegów górskich zawsze marzyliśmy o stworzeniu prawdziwego święta biegów górskich w naszym kraju. Od kilku lat przymierzaliśmy się do zorganizowania biegu ultra, który zamykałby całą Ziemię Kłodzką jedną trasą. Po startach w Krynickim Festiwalu Biegowym i kultowym już biegu UTMB we Francji doszliśmy do wniosku że chcemy połączyć idee takich przedsięwzięć i stworzyć nową jakość.

Najdłuższe trasy liczą sobie ponad 200 km! Zobaczcie sami jak wyglądała ostatnia edycja:

Zapraszamy na Facebooka organizatorów – bądź na bieżąco!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑