Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Dieta roślinna w piłce nożnej! Zawodnik Arsenalu o weganizmie – Vegan Workout

Newsy

Published on 6 stycznia, 2019 | by admininistrator

0

Dieta roślinna w piłce nożnej! Zawodnik Arsenalu o weganizmie

Piłkarz Hector Bellerin, grający na co dzień w Arsenalu przeszedł na dietę roślinną dwa lata temu, kiedy po raz pierwszy zrezygnował z mięsa na trzy tygodnie. Czuł się na tyle dobrze, że w ogóle odrzucił mięso i produkty odzwierzęce ze swojego talerza.

Pomogły mu w tym też filmy dokumentalne na temat zdrowotnych aspektów diety roślinnej.

Moja rodzina je bardzo dużo mięsa, przy okazji każdego posiłku. Chciałem spróbować diety wegańskiej żeby sprawdzić czy wpłynie to na moją formę sportową – korzyści pojawiły się bardzo szybko.

Zdaniem Hectora, nowa dieta pomogła mu się szybciej regenerować i walczyć z kontuzjami.

Zdrowie nie jest jedynym powodem, dla którego zdecydowałem się na weganizm (…). Troska o środowisko naturalne i walka z okrucieństwem wobec zwierząt są dla mnie równie ważne (…). Weganizm daje mi świadomość, że robię to co powinienem i to daje mi siłę.

Źródło: www.plantbasednews.org


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑