Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Crossfit na roślinach! Zawodnicy przechodzą na weganizm – Vegan Workout

Newsy

Published on 26 marca, 2019 | by admininistrator

0

Crossfit na roślinach! Zawodnicy przechodzą na weganizm

Treningi crossfit w dużej mierze kojarzyły się do tej pory z dieta Paleo. Jednak w ciągu ostatnich lat coraz więcej słyszy się o diecie roślinnej wśród samych zawodników.

Dani Sidell i Jeremy Reijnders nie zawsze szaleli na punkcie diety roślinnej. Reijnders nazywał ją „dziwną”, oboje jedli mięso i inne produkty odzwierzęce. Mimo to udało im się zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia i przerzucić się w 100% na rośliny.

Wszystko to dzięki obejrzanym dokumentom: w przypadku Sidell było to „Cowspiracy”, a na Reijndersa podziałał „Forks over knives”. Przemiana Reijndersa trwała około 4 tygodni: najpierw z diety wykluczył tak lubiane przez siebie mięso (w tym ryby), potem nabiał i na koniec jajka. Sidell z kolei uznała, że najłatwiej będzie najpierw zrezygnować z nabiału i od tego zaczęła.

Żadne z nich nie odczuło spadku formy przejściu na weganizm, a Reijnders zdobył nawet tytuł Najbardziej Wysportowanego Człowieka Holandii.

Zdaniem Dani Sidell:

W końcu czuję się jakbym znalazła swój cel. Mogę rywalizować na wysokim poziomie i być sportowcem na diecie wegańskiej, z czego jestem dumna.

Dodaje, że czuje się szczuplejsza, szybsza i bardziej mobilna.

Nie było żadnych negatywnych skutków przejścia na weganizm. Zawodnikom nie dokucza ani niedobór kalorii ani białka. Cały czas mogą mocno trenować, szybko się regenerują i walczą o nowe wyniki.

Źródło:https://www.livekindly.co/vegan-crossfitters-dani-sidell-and-jeremy-reijnders-say-theyve-never-felt-better/?fbclid=IwAR3ixRScJ4v0gVIUyRC9MjSGWf-i3Kq0hYTOy98SZvhfcBr8v5Du8lZaqnU


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑