Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Bieganie na roślinach – 309 km w 72 godziny! – Vegan Workout

Newsy

Published on 19 kwietnia, 2018 | by admininistrator

0

Bieganie na roślinach – 309 km w 72 godziny!

Jeżeli nie masz z tego radości, robisz coś źle.

Tak Carta Corbett – ultramaratonka na roślinach podsumowała swój niedawny udział w biegu Beyond Limits Ultra.

W tym roku miałam zamiar wygrać ten 72 godzinny bieg w kategorii kobiet i pobić swój poprzedni rekord wynoszący 280 km.

Udało się! Carta w ciągu 72 godzin przebiegła 309 km, średnio 103 km dziennie. Ukończyła wyścig jako pierwsza kobieta. W ogólnej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce!

[Podczas biegu] używałam żeli wegańskich Muir i soków, jadłam ziemniaki, frytki i batony firmy Bearded Brother. I dobrze się bawiłam!

Gratulujemy wyniku! Carta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek na świecie. W przeszłości zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Dzisiaj ma ponad 50 lat i przeszło 200 pokonanych wyścigów na dystansie ultramaratonu.

Catra jest między innymi drugą Amerykanką, której udało się ukończyć siedmiodniowy wyścig przez pustynię Sahara – Marathon des Sables w 2002 roku. Wszystko na diecie roślinnej!

Źródło: http://www.greatveganathletes.com/content/192-miles-three-days-fun-catra


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑