Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Arnold Schwarzenegger zachęca do wegetarianizmu! – Vegan Workout

Newsy

Published on 8 grudnia, 2015 | by admininistrator

12

Arnold Schwarzenegger zachęca do wegetarianizmu!

Arnold Schwarzenegger coraz bardziej angażuje się w projekty związane ze zmianami klimatu. Jedną z przyczyn antropogenicznego ocieplenia jest masowa hodowla zwierząt. Popyt na mięso napędza jedną z najbardziej nieekologicznych gałęzi przemysłu.

Czy w związku z tym Arnold zaleca ograniczenie mięsa w menu? Jego zdaniem byłby to bardzo dobry początek. Całą wypowiedź znajdziecie w filmiku poniżej.

Co jednak, jeżeli zależy nam na trenowaniu kulturystyki?

Na szczęście, możemy uzyskać białko na wiele różnych sposobów, w tym z warzyw. Widziałem wielu kulturystów, którzy byli wegetarianami i byli silni i zdrowi (…). 28% gazów cieplarnianych generowanych jest przez nasz apetyt na mięso.

Jak sam mówi, dobrym pomysłem byłoby namówienie ludzi na całkowity wegetarianizm. Jednocześnie uważa, że dla wielu osób w tej chwili łatwiejsze będzie wprowadzenia kilku bezmięsnych dni w tygodniu. Popieramy i cieszymy się, że temat diety bezmięsnej znowu przebija się do mediów, zwłaszcza w tym kontekście.

Źródło: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/35038053/arnold-schwarzenegger-stop-eating-meat-and-save-the-planet


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

12 Responses to Arnold Schwarzenegger zachęca do wegetarianizmu!

 1. Anonim pisze:

  Poczytajcie jego biografie kiedy był jeszcze kulturystą.Gość zmienia cały czas zdanie i nastawienie do pewnych rzeczy. Jak to powiedział w pewnym. Wywiadzie ” jestem marketingowcem i próbowałem sprzedać lepiej projekt „

 2. Anonim pisze:

  Arnold ma być autorytetem dla dla przyszłych wegetarian? Ciekawe…

 3. Anonim pisze:

  Nawet tacy ambitni aktorzy jak Arnold Schwarzenegger nie byli by w stanie cały czas być wegetarianinem.Bo raczej on nie jest kosmitą.Na pewno po kryjomu zajada się czerwonym mięsem i nie zdrową żywnością.Jak każdy człowiek na pewno by se nie odmówił zjedzenia czegoś niezdrowego???.

 4. Anonim pisze:

  Piotr Grey 🙂

 5. Anonim pisze:

  Trzeba jeść stejki a nie jakieś tam kanapeczki i robić bajceps

 6. Anonim pisze:

  Przecież to Terminator.

 7. Anonim pisze:

  Vege power ! ????????

 8. Anonim pisze:

  Prostactwo i buractwo w tych komentach!
  Brawo Arnold.

 9. Anonim pisze:

  Szkoda ze od 16-stego roku życia na sterydach…

 10. Anonim pisze:

  A istnieją vegańskie sterydy?

 11. Anonim pisze:

  Ciekawe czy robi to z własnej inicjatywy, czy lekarz mu powiedział że lepiej jak wywali produkty odzwierzęce bo mu serducho padnie, i zrobił z tego show. Sam osobiście oczywiście uwielbiam Arnolda i jak Marta niżej napisała jego biografia i determinacja są godne pochwały.

 12. Anonim pisze:

  Polecam autobiografię Arnolda „Pamięć absolutna” – bardziej motywującej książki w życiu nie czytałam !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑