Newsy

Published on 8 grudnia, 2015 | by admininistrator

12

Arnold Schwarzenegger zachęca do wegetarianizmu!

Arnold Schwarzenegger coraz bardziej angażuje się w projekty związane ze zmianami klimatu. Jedną z przyczyn antropogenicznego ocieplenia jest masowa hodowla zwierząt. Popyt na mięso napędza jedną z najbardziej nieekologicznych gałęzi przemysłu.

Czy w związku z tym Arnold zaleca ograniczenie mięsa w menu? Jego zdaniem byłby to bardzo dobry początek. Całą wypowiedź znajdziecie w filmiku poniżej.

Co jednak, jeżeli zależy nam na trenowaniu kulturystyki?

Na szczęście, możemy uzyskać białko na wiele różnych sposobów, w tym z warzyw. Widziałem wielu kulturystów, którzy byli wegetarianami i byli silni i zdrowi (…). 28% gazów cieplarnianych generowanych jest przez nasz apetyt na mięso.

Jak sam mówi, dobrym pomysłem byłoby namówienie ludzi na całkowity wegetarianizm. Jednocześnie uważa, że dla wielu osób w tej chwili łatwiejsze będzie wprowadzenia kilku bezmięsnych dni w tygodniu. Popieramy i cieszymy się, że temat diety bezmięsnej znowu przebija się do mediów, zwłaszcza w tym kontekście.

Źródło: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/35038053/arnold-schwarzenegger-stop-eating-meat-and-save-the-planet


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

12 Responses to Arnold Schwarzenegger zachęca do wegetarianizmu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑

Shares