Newsy

Published on 13 kwietnia, 2013 | by admininistrator

0

Weganie na podium!

W przeciągu kilku ostatnich dni dwójce wegan udało się wygrać międzynarodowe zawody i zdobyć pierwsze miejsca w swojej dyscyplinie sportowej.

Pierwszą osobą jest Fiona Oakes – znana biegaczka, która na co dzień nie tylko trenuje ale pomaga również w jednym z azylów dla zwierząt. Fiona została wegetarianką już w wieku 6 lat! Na weganizm zdecydowała się jako nastolatka. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych weganek w środowisku sportowym.

W tym miesiącu udało jej się odnieść zwycięstwo w bardzo nietypowym maratonie bo rozgrywanym na… Biegunie Północnym. North Pole Marathon to prawdziwe wyzwanie! Śnieg, mróz i wiatr sprawiają, że niejedni wprawni biegacze rezygnują z wyścigu. Fionie udało się nie tylko przebiec cały dystans ale też wygrać w kategorii kobiecej.

Gratulujemy Fionie wygranej i wszystkich was zapraszamy do śledzenia jej profilu na Facebooku. Zajrzyjcie też koniecznie na profil boksera Cam F Awesome, który kilka dni temu zdobył, 9 z kolei, tytuł mistrzowski w Stanach Zjednoczonych (USA National Championships). Thompson, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, nie ukrywa, że jest weganinem i wielkim zwolennikiem diety roślinnej.

Na jego przemianę miała przede wszystkim wpływ książka Ripa Esselestyna „The Engine 2 Diet„. Od tej chwili Thompson sam siebie nazywa „Plantbasedboxer”. Zapraszamy na jego stronę http://camfawesome.wordpress.com/.

Po raz kolejny dieta roślinna sprawdziła się doskonale w zawodowym sporcie!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑