Newsy

Published on 9 kwietnia, 2013 | by admininistrator

6

Tydzień Weganizmu! Trening z Vegan Workout

Już za kilka dni rusza Ogólnopolski Tydzień Weganizmu organizowany przez Stowarzyszenie Empatia, nad którym Vegan Workout obejmuje także swój patronat. Impreza startuje już w najbliższą sobotę (13.04). Uzupełniany na bieżąco plan wydarzeń możecie śledzić na stronie www.wegetydzien.pl/program. Nie zabraknie też imprez sportowych!

We wtorek (16.04) będziemy mieli przyjemność poprowadzić dla Was otwarty trening! Zbieramy się o godzinie 15:00 na warszawskim placu Lelewela na Żoliborzu (niedaleko metra Plac Wilsona). Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat dojazdu. Ćwiczymy na świeżym powietrzu, będziemy mieli do dyspozycji plac z drążkami, poręczami równoległymi, ławeczkami i kółkami gimnastycznymi.

Trening będzie poprowadzony w formie warsztatów z zakresu bodyweight training, czyli trening siłowy w oparciu o masę własnego ciała. Przerobimy kilka bazowych ćwiczeń – pompki, przysiady, podciągnięcia, stanie na rękach, wznosy nóg i ich wariacje (w tym pompki na jednej ręce, przysiady jednonóż).

W związku z tym trening kierujemy do wszystkich, zwłaszcza osób początkujących, które mają problem z wykonaniem powyższych ćwiczeń. Nauczymy się progresji poszczególnych technik, ich łatwiejszych i bardziej zaawansowanych wariacji. Będzie też dużo teorii na temat poprawnej i bezpiecznej techniki wykonywania ćwiczeń.

Na koniec przeprowadzimy sobie jeszcze szybki trening obwodowy. Ćwiczymy do 16.30. Niestety, mamy ograniczoną liczbę miejsca i miejsc w związku z tym wszystkich chętnych na udział w treningu prosimy o wcześniejszego maila na adres sport@empatia.pl

Weźcie jakiś luźny strój i wygodne buty. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze!

Zaraz potem zapraszamy na wykład o żywieniu w sporcie przygotowany przez dietetyka Jakuba Sobieckiego (Traffic Club, ul. Bracka 25, godzina 17:30).

Wieczorem kolejny trening. Tym razem z ekipą Vege Runners (Pola Mokotowskie, godzina 20.00).

Zapraszamy też na Facebookowy profil Tygodnia Weganizmu!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

6 Responses to Tydzień Weganizmu! Trening z Vegan Workout

  1. Kalistenika pisze:

    Czy Wy działacie jedynie na terenie Krakowa?
    Czy macie jakieś warszawskie zloty i imprezy?
    Może coś w tym roku organizujecie?

  2. Wpadlibyśmy ale niestety w tym czasie mamy już inne aktywności przewidziane. Pozdrawiamy i życzymy udanego treningu! 😀

  3. Agata Ucińska via Facebook pisze:

    czad!!!

  4. Ale szkoda ze zajecia nie w krakowie 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑