Książki

Published on 17 grudnia, 2012 | by admininistrator

4

Świąteczny konkurs Vegan Workout!

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym najnowszym konkursie! Interesujesz się weganizmem, sportem, dietą? Napisz artykuł dla Vegan Workout! Najciekawsze notki opublikujemy na naszym blogu, a najlepszy tekst nagrodzimy dodatkowo zestawem trzech książek:

Czy warto dołączyć je do swojej domowej biblioteczki? Przez kolejne kilka dni będziemy systematycznie wrzucać na bloga recenzje każdego z powyższych tytułów.

Napisz dla nas artykuł na temat treningu siłowego, diety wegańskiej, sportowców wegan, przygotuj tekst motywacyjny dla wszystkich, którzy wciąż nie mają siły zwlec się sprzed monitora lub napisz o swojej ulubionej aktywności fizycznej i opisz ją w swoim tekście. Wszystkie tematy około sportowo-wegańskie dozwolone!

Swoje artykuły przesyłajcie na adres veganworkout@gmail.com

Liczba znaków dowolna. Uwaga! Przyjmujemy wyłącznie autorskie teksty (nie kopiuj i nie tłumacz z zagranicznych serwisów).

Na Wasze wiadomości czekamy do końca roku!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

4 Responses to Świąteczny konkurs Vegan Workout!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑

Shares