Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(//wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/:/home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/bcdmedia2/veganworkout.org.pl/public_html/wordfence-waf.php on line 4
Świąteczny konkurs Vegan Workout! – Vegan Workout

Książki

Published on 17 grudnia, 2012 | by admininistrator

4

Świąteczny konkurs Vegan Workout!

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym najnowszym konkursie! Interesujesz się weganizmem, sportem, dietą? Napisz artykuł dla Vegan Workout! Najciekawsze notki opublikujemy na naszym blogu, a najlepszy tekst nagrodzimy dodatkowo zestawem trzech książek:

Czy warto dołączyć je do swojej domowej biblioteczki? Przez kolejne kilka dni będziemy systematycznie wrzucać na bloga recenzje każdego z powyższych tytułów.

Napisz dla nas artykuł na temat treningu siłowego, diety wegańskiej, sportowców wegan, przygotuj tekst motywacyjny dla wszystkich, którzy wciąż nie mają siły zwlec się sprzed monitora lub napisz o swojej ulubionej aktywności fizycznej i opisz ją w swoim tekście. Wszystkie tematy około sportowo-wegańskie dozwolone!

Swoje artykuły przesyłajcie na adres veganworkout@gmail.com

Liczba znaków dowolna. Uwaga! Przyjmujemy wyłącznie autorskie teksty (nie kopiuj i nie tłumacz z zagranicznych serwisów).

Na Wasze wiadomości czekamy do końca roku!


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

4 Responses to Świąteczny konkurs Vegan Workout!

 1. HdZi pisze:

  Moje też dziś poszło, jakby był problem z otworzeniem proszę o informację.

 2. VeganWorkout.org.PL pisze:

  Będzie ok! Długość dowolna. Obrazki mogą być. Najwyżej podmienimy 🙂

 3. Hubert pisze:

  Prowadziłem 4 lata temu bloga, niestety teraz już nie mam czasu, natomiast teksty bardzo fajne tam naskrobałem i szkoda aby się marnowały. Będzie ok?

  Mam problem z wyborem postu, można wysłać dwa? Jaka jest oczekiwana długość? Obrazki w środku ok?

 4. veganjihad pisze:

  ja już coś tam naskrobałem na szybko 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑