Newsy

Published on 7 marca, 2016 | by admininistrator

7

Weganizm w MMA. Nate Diaz pokonuje mistrza UFC!

Dieta roślinna w sztukach walki to wbrew pozorom żadna nowość. Wielu, doskonałych zawodników od lat chwali sobie weganizm – Mac Danzing, Jon Fitch, Aaron Simpson czy Jake Shields. Timothy Bradley przygotowując się do walki eliminuje z diety wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego.

Kolejnym dowodem, na to, że można być profesjonalnym sportowcem, a jednocześnie odżywiać się w 100% roślinną dietą jest Nat Diaz, który w weekend pokonał utytułowanego Conora McGregora.

O tym ostatnim zrobiło się głośno kilka miesięcy temu kiedy znokautował w 13 sekundzie Jose Aldo i zdobył tytuł mistrza w swojej kategorii wagowej.

Kolejną walkę z McGregor stoczyć miał z Rafaelem dos Anjosem. Przeciwnik doznał jednak kontuzji i na kilka dni przed walką wytypowano do ringu jednego z braci Diaz. Nat miał niecałe dwa tygodnie aby przygotować się do walki.

Podczas konferencji prasowej McGregor nieprzychylnie odnosił się do diety Diaza. Koniec końców jednak, Nat wygrał z McGregorem w drugiej rundzie. Dla wielu osób to był szok. McGregor do końca pozostawał faworytem.

Nate wyrzucił z diety produkty odzwierzęce w wieku 18 lat. Jak sam mówi:

Weganizm pomaga mi nie czuć się padniętym, kiedy jestem zmuszony trenować przez cały tydzień.


TRENINGI PERSONALNE

SPRAWDŹ JAK W PRAKTYCE POŁĄCZYĆ SPORT I WEGANIZM. Naucz się trenować w oparciu o ciężar własnego ciała, bez potrzeby wydawania pieniędzy na karnety do klubów fitness. Dzięki Vegan Workout masz też unikatową możliwość treningu z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst pod okiem certyfikowanego instruktora. Prowadzimy również grupowe zajęcia w ramach Akademii Kettlebells Warszawa.

Dowiedz się więcej o treningach personalnych kilkając tutaj.

7 Responses to Weganizm w MMA. Nate Diaz pokonuje mistrza UFC!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top ↑

Shares